X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
سالمندان اراک ،بیایید با هم به آینده فکرکنیم
مجموعه مقالاتی پیرامون سالمندان آلزایمری
آرشیو
موضوع بندی
سه‌شنبه 1 اردیبهشت‌ماه سال 1394
تقدیرازمادران
۲۶ فروردین ۱۳۹۴ (۱۱:۲۰ق.ظ) 

انجمن آلزایمر و خیریه امام جواد (ع) برگزار می کند؛

مراسم تقدیر از مادران سرپرست خانوار

موج - عضو هیئت امنا و بازرس هیئت مدیره انجمن آلزایمر و خیریه امام جواد (ع) از برگزاری مراسم تقدیر از زنان سرپرست خانوار در اراک خبر داد.
حامد توکلی عضو هیئت امنا و بازرس هیئت مدیره انجمن آلزایمر و خیره امام جواد (ع) در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج در اراک گفت : خداوند منان در قرآن کریم به نقش و اهمیت جایگاه زن در بنیان خانواده و جامعه اشاره فرموده اند. زنان در تمام مقامات معنوی و عرفانی و عبودیت همراه مرد هستند و هیچ کم و کاستی از مرد ندارد فلذا تقدیر و سپاس از جایگاه والای زن و تلاش های آن در تربیت و پرورش نسل بعد جامعه امری لازم و واجب است.
وی افزود: انجمن آلزایمر و خیریه امام جواد (ع) با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان مرکزی درصدد برآمده است به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت هفته زن، با برگزاری این مراسم، ضمن تقدیر دلجویی از زنان سرپرست خانوار، زمینه حمایت فعالان این بخش را آماده کند.
توکلی بیان داشت : در این مراسم که از ساعت 17 الی 19 روز چهارشنبه 26 فروردین ماه 94 در سالن اجتماعات کانون امام خمینی (ره) شهر اراک برگزار می شود، از 90 زن سرپرست خانوار تقدیر خواهد شد.
وی در پایان اظهار داشت: انجمن آلزایمر و خیریه امام جواد (ع) از همه هم نوع دوستان و مردم خیر اراک جهت شرکت در این مراسم خداپسندانه دعوت به عمل می آورد.

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 250583


Speakeasy Speed Testfa.wikipedia

dahio!

Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها